O firmie

 

 

Firma „KAJA” powstała w 2002 roku w Srocku. Jesteśmy producentem wysokiej jakości opału ekologicznego jakim jest brykiet i pelet. Jest to paliwo tanie, czyste i ekologiczne . Idealnie nadaje się do ogrzewania gospodarstw domowych, budynków urzyteczności publicznej, opalania pieców piekarniczych, itp.
Wieloletnie doświadczenie w branży, ciągły rozwój technologii oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb indywidualnego klienta zapewniają nam konkurencyjność na rynku.

 

Działamy na obszarze środkowej Polski [Dysponujemy własnym zapleczem transportowym, a podpisane umowy z firmami kurierskimi oraz lokalnymi gwarantuję skuteczne dostawy oferowanych produktów.] Dostarczamy towar bezpośrednio do klienta, na czas, szybko i bezpiecznie. Zaopatrujemy odbiorców hurtowych (w tym składy opałowe, piekarnie, sklepy wielobranżowe, firmy) i detalicznych. Nasz produkt spełnia standardy DIN 51731 oraz ÖNORM M7135, co potwierdzają coroczne Certyfikaty Jakości Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu. Bierzemy czynny udział w różnego rodzaju spotkaniach branżowych, targach oraz wystawach, zarówno lokalnych jak i regionalnych.

 

Krótka historia naszej działalności:

 

Firma powstała w 2002 roku w Srocku woj. łódzkie. Przez pierwsze trzy lata praca odbywała się w trybie jednozmianowym produkując 9 ton brykietu na dobę. Ciągle ulepszając technologie zwiększaliśmy produkcję i obecnie produkujemy około 23 ton produktu na dobę. W 2011 roku poszerzyliśmy swój asortyment o pelet z trocin i słomy.